Foxit Reader

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz pdf okuyucuların en iyileri arasında yer alan Foxit Reader PDF’yi ister orijinal dilinde ister Türkçe olarak indirebilirsiniz. Programın birçok özellikleri bulunmaktadır. Foxit Reader ile birlikte pdf uzantılı dokümanlarınızı yönetebilir, yeni pdf içerikli dokümanlar hazırlayabilirsiniz. Bu dokümanları online ortamlara taşıyabilir ve online olarak yönetimde de bulunabilirsiniz. Programın birçok özelliğinden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Online Paylaşım ve İşlemler

Görüntüleme, oluşturma, dönüştürme, açıklama ve yazdırma işlemlerini yapabilir, ve paylaşımda bulunabilirsiniz.

OneDrive’ı, Google Drive’ı, Dropbox’a pdf dosyalarınızı entegre edebilir bu ortamlar üzerinden online işlemler yapabilir, pdf’lerinizi kaydedebilirsiniz.

Mevcut PDF’leri bir adımla ConnectedPDF belgelerine dönüştürür. Çalıştığınız herhangi bir PDF belgesini Bağlı PDF’ye de otomatik olarak dönüştürebilirsiniz.

ConnectedPDF belgesinin sürümlerini yönetme
Değiştirilen veya güncellenmiş PDF belgeleri ConnectedPDF sunucusunda, tüm yeni sürümlerini görebilir ve yeni sürümleri kolayca kaydedebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yeni sürümü sunucuya yükleyebilirsiniz.

Doküman kullanıcıları (hem sahibi hem de izleyiciler dahil) diğer kullanıcılara, dosyanın diğer sürümleri de dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları dosyaları veya yanlışlıkla silinen dosyaları almak için bir istek gönderebilir.

Paylaşım ve Yorumlar

Dokümanlarınızı online ortamda paylaşabilir, yapılan yorumlara, önerilere sizler de cevap verebilirsiniz.

Verileri İçe / Dışa Aktarma
Form verilerini bir dosyadan içe aktarmak, form verilerini bir dosyaya aktarmak ve form verilerini dışa aktarmak ve e-postadan göndermek için endüstri standartlarını destekler.

Foxit Reader YAPILAN YORUMLAR
  • 2017 Yılının Ücretsiz En İyi Bilgisayar (PC) Programları | indirazi.com
    3 sene önce

    […] Foxit Reader, PDF’leri okuyabilir, oluşturabilir ve dönüştürebilir ve üstün format uyumluluğuna sahiptir. […]

  • Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları – indirazi.com | indirazi.com
    3 sene önce

    […] En iyi ücretsiz PDF okuyucu: Foxit Reader […]