PhotoRec ve TestDisk

PhotoRec ve TestDisk

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

PhotoRec sabit diskler, CD-ROM’lar video, belgeler ve arşivler de dahil olmak üzere kayıp dosyaları kurtarmak için tasarlanmış dosya veri kurtarma yazılımı ve dijital kamera belleğinden kayıp resimleri (adı üzerindeki Photo buradan gelir). PhotoRec dosya sistemini yok sayar ve temel verilerin peşinden gider, bu nedenle ortamınızın dosya sistemi ciddi biçimde zarar görmüş veya yeniden biçimlendirilmiş olsa bile yine de çalışacaktır.

Ücretsiz ve bu açık kaynak kodlu çoklu platform uygulaması GNU Genel Kamu Lisansı (GPLV v2 +) altında dağıtılır. PhotoRec, çok çeşitli dosya sistemlerinde kayıp bölümleri kurtarmak ve ön yüklenebilir olmayan diskleri tekrar ön yüklenebilir yapmaya yarayan bir uygulama olan TestDisk’e eşlik eden bir programdır. Onları bu linkten indirebilirsiniz.

Daha fazla güvenlik için, program kayıp verileri kurtarmak üzere olduğunuz sürücüyü veya bellek kartını işlemek için salt okunur erişim kullanır.

Önemli: Bir resim veya dosya yanlışlıkla silindikçe veya eksik bulduğunuzda, o bellek cihazına veya sabit disk sürücüsüne başka resim veya dosya kaydetmeyin; Aksi takdirde kaybettiğiniz verilerin üzerine yazabilirsiniz. Bu, programı kullanırken, kurtarılan dosyaları saklandıkları aynı bölüme yazmayı seçmemeniz gerektiği anlamına gelir.

Desteklediği Dosya Biçimleri

Program bilinen dosya üst bilgilerini arar. Genellikle bir veri parçalanması yoksa, tüm dosyayı kurtarabilir. PhotoRec, ZIP, Office, PDF, HTML, JPEG ve çeşitli grafik dosya formatlarını içeren sayısız dosya formatını tanır ve kurtarır. PhotoRec tarafından kurtarılan dosya formatlarının tam listesi, 480’den fazla dosya uzantısı içeriyor (yaklaşık 300 dosya türü).

PhotoRec ve TestDisk YAPILAN YORUMLAR

  • Ücretsiz İndirebilececğiniz En İyi Dosya Kurtarma Programları 2017 | indirazi.com
    5 sene önce

    […] Buradan İndirin: PhotoRec […]